Stół cateringowy to niezbędny element wielu imprez rodzinnych, eventów firmowych, czy też wydarzeń branżowych. Odpowiednio zorganizowany bankiet lub przyjęcie wymaga nie tylko pysznego jedzenia, ale również adekwatnej oprawy. Ponadto, stół rozkładany cateringowy nie tylko sprawdzi się świetnie podczas profesjonalnej organizacji imprez. Coraz więcej osób prywatnych zakupuje tego rodzaju stół, aby być przygotowanym na wypadek większych domowych imprez. Może być to m.in. grill, czy też przyjęcie w ogrodzie. Bardzo często borykamy się z problemem, że duży stół znacznie utrudnia nam codzienne funkcjonowanie. Potrzebujemy go raz na jakiś czas, więc rozkładana wersja jest najlepszym pomysłem. Oczywiście taki stół otrzymamy niemal za każdym razem, gdy korzystamy z usług cateringowych. Stół cateringowy składany może być złożony do rozmiarów niewielkiej walizki. Jest to rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale również wygodne. Jego rozłożenie/złożenie zajmuje kilka minut i nie wymaga specjalistycznych narzędzi, czy też umiejętności. Nawet niedoświadczona osoba poradzi sobie z tym zadaniem.

Stoły cateringowe występują w różnym wymiarach oraz kształtach. Dostępne są zarówno niewielkie okrągłe stoliki (na 4/5 osób), jak i duże prostokątne stoły, które pomieszczą nawet kilkanaście osób. Możliwość wyboru sprawia, że wybierzesz model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania oraz potrzeby. Zapewnij swoim gościom wystarczającą ilość wolnej przestrzeni. Miejsca wystarczy również na dekorację, czy też przekąski i napoje. Rozkładane stoły cateringowe to niezwykle uniwersalne rozwiązanie. Można ustawić je zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz. Estetyczny wygląd oraz solidne wykonanie sprawiają, że nawet najbardziej wymagające osoby będą zadowolone. Stoły prezentują się niezwykle elegancko, więc pasują do niemal każdego charakteru imprezy. Przykryte obrusami nabierają niepowtarzalnego charakteru. Oczywiście wybór obrusu należy do klienta. Profesjonalne przedsiębiorstwa cateringowe zapewniają szeroki wybór różnorodnych nakryć na stoły, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
stol cateringowy
Składane stoły cateringowe są nie tylko praktyczne, ale również bezproblemowe w eksploatacji. Złożone do niewielkich rozmiarów są niezwykle łatwe do przetransportowania. Stoły o dużych rozmiarach posiadają specjalne rączki, które umożliwiają ich przeniesienie bez zbędnego wysiłku. Wygodne uchwyty nie wyślizgują się z rąk, więc umożliwiają błyskawiczne wykonanie tej czynności. Takie stoły cateringowe są również niekłopotliwe w przechowywaniu. Zajmują małą ilość miejsca, więc zmieszczą się do każdego schowka. Istnieją również modele, które posiadają specjalistycznie wyprofilowane krawędzie. To właśnie dzięki temu można je układać w stosy, co pozwala na zaoszczędzenie jeszcze większej ilości przestrzeni. Rozłożone stoły cateringowe są całkowicie bezpieczne. Wiele osób obawia się, że pod wpływem dużego ciężaru konstrukcja nie wytrzyma i złoży się. Oczywiście jest to nie prawda, gdyż stoły posiadają specjalne systemy blokujące, które uniemożliwiają taką sytuację.

Rozkładane stoły cateringowe to połączenie najwyższej klasy materiałów, perfekcyjnego wykonania oraz świetnej ceny. Są to produkty atrakcyjne wizualnie, które pasują do wielu aranżacji. Z łatwością wkomponowują się w otoczenie. Ponadto, spełniają niezbędne wymogi oraz standardy. Blaty wykonane są z polietylenu, a ich powierzchnia zawiera inhibitory promieni UV. To właśnie dzięki temu są odporne na działanie czynników atmosferycznych, a także promieniowanie UV. Bez obaw można użytkować je na zewnątrz budynku. Stół nie utraci swojej oryginalnej barwy, a także nie powstaną na nim nieatrakcyjne uszkodzenia. Pielęgnacja oraz konserwacja blatów nie należy do wymagających. Czyszczenie można wykonać w kilka minut. Warto również dodać, że metalowa konstrukcja podtrzymująca stół, a także jego nogi, poddaje się ocynkowaniu. Dzięki temu elementy są odporne na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Pomimo intensywnego użytkowania stół pozostanie w perfekcyjnym stanie przez długi czas.